Zavřít reklamu

Blíží se Vánoce, a v souvislosti s tím mnozí z nás nakupují vánoční dárky online. Kromě standardních obchodů mají uživatelé k dispozici také nejrůznější bazary. Nákupy na bazarech se rozhodně nevyplatí zavrhovat – kromě toho, že při nich výrazně ušetříte, se při brouzdání po bazarech dá narazit také velmi zajímavé, mnohdy raritní kousky.

Nákupy v bazarových aplikacích se samozřejmě řídí jinými pravidly. Než se pustíte do shánění zboží přes bazary, zkontrolujte si pravidla, abyste zjistili, zda provozovatel bazaru nabízí kupujícím nějakou ochranu. V souvislosti s tím buďte také opatrní, když dojde na platbu – v řadě případů je sázkou na jistotu platba za zboží při osobním předání. A které bazarové aplikace vám můžeme doporučit?

Vinted

Aplikace Vinted je primárně určená především k obchodování s oblečením a obuví, najdete zde ale doplňky do domácnosti, hračky, elektroniku a spoustu dalšího. Vinted nabízí vlastní způsob placení, jehož součástí je i takzvaná ochrana kupujícího, a kromě tuzemských prodejců zde najdete také prodejce z Polska.

Stažení v Google Play

Sbazar

Stálicí mezi online bazary je také  platforma Sbazar, spadající pod společnost Seznam.cz. Na rozdíl od Vinted zde najdete snad všechny druhy zboží, na které si vzpomenete. Můžete si zde nastavit nejrůznější filtry vyhledávání, aplikace nabízí také užitečné funkce pro prodejce.

Stažení v Google Play

Bazoš: Online bazar

Další oblíbenou platformou pro obchodování se zbožím (nejen) z druhé ruky patří Bazoš. Bazoš můžete kromě internetového prohlížeče využívat také v příslušné aplikaci. Aplikace Bazoš nabízí spoustu skvělých funkcí jak pro prodávající, tak i pro nakupující, a to včetně pokročilého vyhledávání.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.