Zavřít reklamu

Bez nakupování si život dovedeme jen těžko představit. Dnes můžeme díky různým aplikacím „chodit“ na nákupy, aniž bychom vytáhli paty z domu. Které Android aplikace jsou k tomuto účelu podle nás nejlepší?

Heureka

Naším prvním tipem nemůže být nic jiného než patrně nejznámější český internetový nákupní rádce Heureka. Aplikace umožňuje vybírat si z více než 25 tisíc e-shopů a bezmála 30 milionů produktů, vyhledávat produkty podle kategorií, porovnávat jejich ceny, filtrovat je podle ceny, oblíbenosti či hodnocení a v neposlední řadě procházet recenze od těch, co si dané zboží zakoupili. Aplikace se nabízí zdarma.

Stažení v Google Play

Lidl Plus

Dalším dnešním tipem je aplikace Lidl Plus, kterou využijete pro nákup (nejen) potravin. „Appka“ nabízí elektronické letáky, díky kterým už nikdy nezmeškáte zajímavé nabídky, nebo slevové kupóny. Slibuje ceny Lidl Plus, které garantují, že zákazník s každým nákupem ušetří. Aplikace je zdarma.

Stažení v Google Play

Alza

Nakupujete rádi elektroniku všeho druhu, ale třeba i věci na zahradu, hobby produkty, oblečení nebo sportovní náčiní? To vše a mnohé další najdete na jednom místě zvaném Alza. Aplikace je k dispozici zdarma.

Stažení v Google Play

Kupi.cz

Dalším tipem pro dnešek je aplikace Kupi.cz. Jedná se o nákupního pomocníka, který umožňuje procházet a porovnávat výhodnost slev, prohlížet si akční letáky supermarketů a dalších obchodů z vašeho okolí, ukládat si na jednom místě všechny vaše věrnostní karty nebo si vytvářet vlastní nákupní seznamy. Aplikace se nabízí zdarma.

Stažení v Google Play

AliExpress

Posledním dnešním a zároveň jediným zahraniční tipem je AliExpress. Jde o nákupní platformu, na které najdete přes 100 milionů produktů z nejrůznějších kategorií. Nabízí přehledné rozhraní, konkurenceschopné ceny, 24hodinovou zákaznickou podporu a produkty, které u nás nemusejí být k dostání. Jen škoda, že nepodporuje češtinu. Nabízí se zdarma.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.