Zavřít reklamu

Google se může pochlubit řadou globálně populárních aplikací. Jednou z nich jsou Zprávy, do kterých se podle všeho chystají nové možnosti personalizace. Budou tak ještě více osobnější, než konverzace v nich.

Podle uživatele sociální sítě X (dříve Twitter) vystupujícího na ní pod jménem AssembleDebug existují náznaky, že Google ve Zprávách testuje nové možnosti tapet a barev. To by uživatelům mohlo poskytnout možnost přizpůsobit si vzhled aplikace tak, aby vyhovoval jejich preferencím, i když je také možné, že dynamická tematizace Material You bude i nadále probíhat automaticky a toto bude jen jakási odvážnější verze barev sladěných s tapetami, které ve Zprávách vidíme již nyní.

AssembleDebug kromě toho u Zpráv identifikoval novou funkci s názvem Profile Discovery (Objevování profilu). Ta by měla uživatelům dávat možnost zviditelnit jejich profil napříč aplikací, pokud se tak rozhodnou, jakož i možnost nahrát jejich profilové fotky a změnit si jméno.

Zprávy jsou jednou ze světově nejpopulárnějších aplikací na zasílání zpráv (nedávno dosáhly významného milníku). Nabízejí celou řadu užitečných funkcí, v oblasti personalizace však za konkurencí, jako je například Messenger nebo WhatsApp, poněkud zaostávají. Zdá se však, že Google si je toho vědom a že by se to mohlo brzy změnit k lepšímu.

Dnes nejčtenější

.