Zavřít reklamu

Koncem léta vyšlo najevo, že Samsung pracuje na novém odolném telefonu s pravděpodobným názvem Galaxy XCover7. Nyní unikly jeho první rendery, které odhalují, že bude mít uživatelsky vyměnitelnou baterii.

Z oficiálně vypadajících renderů, které pustil do oběhu web Android Headlines, vyplývá, že Galaxy XCover7 bude mít plochý displej s poměrně silnými rámečky a kapkovitým výřezem, odnímatelný zadní panel pro výměnu baterie a jeden zadní fotoaparát s dvojitým LED přisvícením. Na levém boku můžeme vidět přizpůsobitelné XCover tlačítko. Za zmínku ještě stojí, že telefon má vyvýšené rohy a drážkovaný zadní panel pro lepší přilnavost a tlumení nárazů.

V tuto chvíli není známo, jaké bude mít Galaxy XCover7 specifikace, lze však očekávat, že pokud jde o čipset, nebude to žádný „rychlík, neboť poslední odolný smartphone Samsungu Galaxy XCover6 Pro pohání čip střední třídy Snapdragon 778G 5G. S největší pravděpodobností však bude disponovat stupněm krytí IP68 a splňovat americký vojenský standard odolnosti MIL-STD-810H. Známo není momentálně ani to, kdy bude telefon uveden na scénu. Velmi pravděpodobně to nebude letos.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.