Zavřít reklamu

Pokud existuje jedna aplikace, na kterou se Samsung v poslední době zaměřuje stejně jako na aktualizaci s Androidem 14 a nadstavbou One UI 6.0, je to zcela jistě Good Lock. Good Lock a řada jeho modulů dostaly v posledních týdnech aktualizaci a nyní ji dostává i modul QuickStar. Co nového přináší?

Modul Good Locku QuickStar nedávno obdržel aktualizaci, která do něj přidává oficiální podporu nadstavby One UI 6.0. Nyní dostal další update, který přináší opravu jedné z jeho nejlepších funkcí.

Funkce s názvem Quick settings instant access umožňuje rychlejší přístup k rozšířenému panelu s rychlým nastavením. Tento panel se obvykle otevře jedním přejetím dolů ze stavového řádku v horní části obrazovky a dalším swajpnutím se zobrazí rozbalený se všemi  přepínači.

QuickStar vám to díky této funkci umožňuje změnit tak, aby se rozbalený panel s rychlým nastavením otevřel jediným přejetím a úplně přeskakoval lištu s oznámeními. Můžete si také přizpůsobit, která část stavového řádku otevře tuto lištu a která část zobrazí všechny přepínače při potažení dolů. S One UI 6.0 můžete přejetím dolů z pravého okraje obrazovky otevřít rozbalený rychlý panel, QuickStar vám však poskytuje jemnější ovládání tím, že vám umožňuje rozdělit oblast potažení podle procent.

Někteří uživatelé QuickStaru si po minulém updatu stěžovali, že tato funkce jim přestala fungovat, což právě nejnovější aktualizace, která modul povyšuje na verzi 7.1.03.22, řeší. Novou verzi aplikace, která má něco přes 15 MB, si můžete stáhnout z obchodu Galaxy.

Dnes nejčtenější

.