Zavřít reklamu

Samsung vydal kompletní finální sestřih unikátního filmového projektu s názvem Epic Worlds, který byl natočen výhradně pomocí telefonu Galaxy S23 Ultra. Tento filmový projekt byl téměř úplně financován prostřednictvím crowdfundingu a podle korejského obra je důkazem síly otevřené spolupráce.

V hlavní roli krátkého snímku Epic Worlds se objevuje mladá americká herečka Emma Myersová, kterou můžete znát například ze seriálu Wednesday. Ta se ve snímku, který režíroval jihoafrický filmař Zee Ntuli, vydává na cestu, jež prochází různými žánry, od film noiru přes sci-fi a western po fantasy a akční thriller.

Myersová sice hraje hlavní hrdinku, skutečným hrdinou tohoto díla je však Galaxy S23 Ultra s jeho fotorežimem Nightography. Díky jedinečné schopnosti zachytit scény se slabým osvětlením tento režim umožňuje ostrost obrazu a detaily, které jsou skutečně filmové.

Epic Worlds je slovy Samsungu „pozvánkou pro tvůrce obsahu, aby využili sílu telefonů Galaxy (zejména tedy Galaxy S23 Ultra) a zhmotnili své originální nápady“. S jeho telefony je prý tvorba obsahu na profesionální úrovni dostupná všem a všude.

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.