Zavřít reklamu

Systém Android Auto společnosti Google provází na cestách mnohé z nás a klade si za cíl, aby na displeji automobilu zprostředkovával přístup k množství funkcí, které pomáhají soustředit se na cestu. Pomocí Asistenta Google zvládá například přehrávání hudby nebo uskutečňování hovorů během jízdy.

Novými aktualizacemi je zásobován nebývale často, nicméně s několika posledními společnost do aplikace žádné významné novinky nepřinesla. Stejně je tomu i u nejnovější beta verze 10.9. Již tradičně jsme se nedočkali žádného nového seznamu změn, což naznačuje, že bychom ani tentokrát s žádnými novými funkcemi neměli počítat.

Pokud analyzujeme historii, jedinou významnější aktualizací systému bylo zavedení nového rozhraní Coolwalk na začátku letošního roku. Poté společnost poskytla pouze několik dílčích vylepšení a zaměřila se spíše na opravy chyb.

Nyní se očekává, že změny v beta verzi Android Auto 10.9 pomohou zvýšit celkový výkon i stabilitu. S velkou pravděpodobností bychom se s tímto updatem mohli těšit na širší zpřístupnění podpory hlasových zpráv WhatsApp.

Pakliže vám Android Auto 10.9 není k dispozici v obchodě Google Play, můžete si nejnovější verzi nainstalovat z externího zdroje APKMirror.

Android Auto v Google Play

Dnes nejčtenější

.