Zavřít reklamu

Chytré hodinky Galaxy Watch toho umí opravdu hodně. Díky tomu, že je máme neustále připnuté na našich zápěstích, mohou posloužit nejen jako „prodloužení“ našeho smartphonu, ale lze je využít také jako dálkový ovladač. V dnešním článku si představíme pět aplikací pro Galaxy Watch, které vám umožní ovládat nejen přehrávání médií.

Media Controller Pro

Aplikace Media Controller Pro vám umožní ovládat média a přehrávání přímo z displeje vašich chytrých hodinek. Nabízí také možnost přiřazení ovládacích funkcí hardwarovým tlačítkům hodinek, zobrazení informací o právě přehrávané skladbě a další skvělé funkce.

Stažení v Google Play (69,99 Kč)

Camera Remote for Wear OS

Aplikace Camera Remote for Wear OS vám umožní na dálku ovládat natáčení i pořizování fotografií na vašem smartphonu. Na displeji vašich chytrých hodinek s Wear OS budete mít k dispozici přehlednou nabídkou všech možných ovládacích prvků pro pohodlné focení i natáčení.

Stažení v Google Play

SimpleWear

S dálkovým ovládáním médií, ale i dalších prvků vašeho smartphonu, si hravě poradí také aplikace SimpleWear. SimpleWear je aplikace určená pro chytré hodinky s operačním systémem WearOS, která nabízí zobrazení informací o vašem smartphonu na displeji vašich hodinek, ovládání síťového připojení, médií, uzamčení telefonu a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Hue Essentials

Pokud je vaše chytrá domácnost vybavená světly Philips Hue, můžete je pohodlně ovládat z vašich chytrých hodinek díky aplikaci Hue Essentials. I na tak malém displeji, kterým jsou hodinky vybaveny, budete mít k dispozici plnohodnotnou nabídku ovládacích prvků pro úpravu intenzity a teploty světla, barvy, přepínání, správu místností a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Samsung Buds Controller
Pokud patříte mezi majitele bezdrátových sluchátek Galaxy Buds, můžete k jejich ovládání a správě využít také aplikaci Samsung Buds Controller, která je k dispozici i ve verzi pro chytré hodinky Galaxy Watch. Budete mít k dispozici pestrou paletu nástrojů pro aktivaci a deaktivaci jednotlivých funkcí sluchátek, ovládání přehrávání i zjišťování informací o stavu baterie.

Stažení v Google Play

 

Dnes nejčtenější

.