Zavřít reklamu

Představte si následující situaci: Na svém telefonu Galaxy posloucháte hudbu prostřednictvím streamovací služby, jako je Spotify nebo YouTube Music, a vše najednou ztichne. Přehrávání hudby se právě zastavilo a vy netušíte proč. Zkusíte to znovu, stisknete tlačítko Přehrát a o několik minut později se to stane znovu. Proč?

Také se vám to někdy stalo? Pokud ano, mohli bychom pro vás mít řešení. Nejpravděpodobnějším důvodem, proč se vaše streamovací aplikace při běhu na pozadí ztiší, je to, že jste je vy nebo váš telefon přidali do seznamu „spících“ nebo „hluboce spících“ aplikací. Protože tyto aplikace mohou být uvedeny jako „spící“, netřeba dodávat, že po několika minutách používání na pozadí přejdou do režimu spánku. Dobrou zprávou je, že můžete snadno ovládat, které aplikace mají či nemají přejít do režimu spánku.

Jak na Samsungu zabránit zavírání aplikací

  • Jděte do Nastavení.
  • Klepněte na možnost Péče o baterii a zařízení.
  • Klepněte na položku Baterie.
  • Klepněte na „Limity využití na pozadí“.
  • Ověřte, jestli je streamovací aplikace, která vám způsobuje problémy, uvedena v seznamech Aplikace v režimu spánku nebo Aplikace v režimu hlubokého spánku. Pokud ano, klepněte a podržte aplikaci v seznamu a poté klepněte na možnost „Odebrat“.

Pokud problém přetrvává i po odebrání aplikace z výše zmíněných seznamů, můžete ji přidat na seznam Aplikací, které nikdy nespí, který se nachází přímo pod nimi. To provedete klepnutím na tlačítko + v rámci tohoto seznamu, vybráním aplikace, která nemá podléhat uspání, a klepnutím na tlačítko Přidat.

Dnes nejčtenější

.