Zavřít reklamu

Samsung Galaxy SmartTag2 je úžasné zařízení, které vám ušetří spoustu starostí. Dokážete s ním najít nejen ztracené zavazadlo nebo klíče, ale můžete s ním sledovat i svého domácího mazlíčka. I díky tomu je jeho poměr cena/výkon nepřekonatelný. 

V aplikaci SmartThing si totiž můžete přímo aktivovat funkci SmartThing Pet Care. K té se dostanete, když si rozkliknete nabídku Přejít do nastavení SmartTag právě v titulu SmartThings. Možnost uvidíte hned nahoře, kde vám stačí klepnout na Začít. Můžete si na záložku aplikace přidat i přímo odkaz na plochu zařízení, abyste se nemuseli příště nikam překlikávat.

Režim Sám doma 

Když hned v horní části klepnete na možnost Začínáme, aplikace vás provede možnostmi. Pokud vlastníte robotický vysavač, můžete kontrolovat, co váš mazlíček doma dělá. Umí totiž nahrávat videa. Televizor vám třeba umí odeslat upozornění, pokud váš pes doma štěká. Vy ji můžete vzdáleně zapnout, abyste potlačili externí zvuky a psa uklidnili, podporovaný robotický vysavač umí přehrávat i uklidňující hudbu. Chytrá domácnost pak umožní nastavit třeba teplotu v závislosti na délce srsti vašeho mazlíčka tak, aby mu nebylo horko, na noc mu můžete zapnout světlo atd. V posledním kroku si pak přidáte chytrá zařízení, která vlastníte.

Profil mazlíčka 

Ve SmartThings nicméně můžete svému mazlíčkovi vytvořit i profil. Zadat pohlaví, hmotnost, stav kastrace atd. Nakonec mu tady vyberete i ten SmartTag, který jej bude trackovat. A co za to dostanete? Poměrně zajímavé informace. Je zde totiž historie procházek, kterou SmartTag trackuje, můžete si zde nastavit cíle, můžete zde spravovat hmotnost, tedy to, kolik vás pes váží a kolik mu dopřáváte stravy, která je na základě plemene a právě váze počítána. 

V neposlední řadě samozřejmě vždy víte, kde se váš mazlíček nachází. SmartTag2 snadno připnete na obojek nebo postroj, díky všem informacím jej pak i najdete, pokud se někde zaběhne, nebo SmartTag předá důležité informace nálezci.

Galaxy SmartTag2 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.