Zavřít reklamu

Samsung minulý měsíc představil druhou generaci svého trackeru Galaxy SmartTag2 a podle nás je to jeden z nejužitečnějších produktů společnosti poslední doby. Čile se už prodává i u nás, a to pořád za přijatelnou cenu 990 Kč. Ostatně to, co vám nabídne, může být k nezaplacení. Ale co že to vlastně je? 

Samozřejmě sledování objektů, produktů, kol, automobilů, klíčů, peněženek ale i domácích mazlíčků. Zařízení totiž bylo navrženo tak, aby pomohlo najít a sledovat osobní věci bezpečně a zabezpečeným způsobem. Jak to ale všechno vypadá? 

Párování SmartTagu2 se Samsung telefonem je velice jednoduché a rychlé, a popsali jsme si jej zde. Co ale pak? Stačí otevřít aplikaci SmartThings. Pokud jste si při párování vytvořili zkratku na plochu, tak zde už na první dobrou vidíte mapu a to, kde se na ní jednotlivá vaše zařízení nacházejí, tedy právě i SmartTag. Pokud otvíráte aplikaci přímo její ikonou, je nutné klepnout na záložku Život a zde na mapu. Můžete zde tag prozvonit, podívat se na historii míst a také jej aktualizovat. Když pak u něho klepnete na ikonu tří teček, dostanete se do jeho přehledu.

Tři funkce jednoho tlačítka 

Lze zde aktivovat oznámení, využít funkce hledat poblíž, nebo se nechat ke SmartTagu navigovat (pokud nejste na stejném místě). Můžete si aktivovat upozornění, pokud SmartTag zapomenete (a vybrat mu i místo), jde zde také možnost aktivovat režim ztráty. Jde tady také sdílet polohu zařízení s jiným uživatelem a vidíte zde i úroveň nabití baterie. 

Úplně dole je pak nastavení SmartTagu. V něm jej můžete propojit se službou SmartThings Pet Care a především namapovat mu funkcionalitu jeho tlačítka. Dvojím stisknutím prozvoníte smartphone nebo tablet, automatizace lze provádět pro jedno stisknutí nebo delší podržení tlačítka. V Nastavení ještě můžete určit hlasitost (vysoká/nízká) nebo vyzváněcí tón. Úplně dole pak jde SmartTagu zapnout úsporný režim. Přes nabídku tří teček vpravo nahoře upravíte zařízení nebo ho odeberete. 

Dnes nejčtenější

.