Zavřít reklamu

NASA v těchto časech nevypouští jen rakety. Vesmírná agentura se chystá 8. listopadu představit svou novou streamovací službu s názvem NASA Plus. Ta byla dosud v beta verzi, ale koncem příštího týdne bude dostupná pro všechny.

Na rozdíl od komerčních streamovacích platforem bude NASA Plus bez reklam a předplatného. NASA uvádí, že uživatelům poskytne kromě jiného přístup k cenou Emmy oceněnému živému vysílání agentury i pohledům na její mise prostřednictvím kolekce původních videoseriálů, včetně několika nových, které budou startovat společně se zahájením provozu streamovací služby.

Toto nové úsilí NASA je součástí celkové digitální transformace organizace, v rámci které přichází také s přepracovanými webovými stránkami a aplikací.

Agentura zveřejnila novou upoutávku, která láká diváky ke spuštění služby NASA Plus a obsahuje záběry velkolepých pohledů na naši planetu i mimo ni.

Streamovací služba oslovuje uživatele v klíčové době, kdy se agentura po 52 letech chystá na návrat čtyř astronautů na Měsíc, kteří se v rámci mise Artemis II na palubě nosné rakety NASA Space Launch System (SLS) a kosmické lodi Orion vydají k přirozené družici naší planety někdy okolo listopadu 2024. Od agentury bychom se tedy nejspíš i prostřednictvím NASA Plus mohli dočkat zajímavých pohledů do příprav i samotného průběhu mise.

Dnes nejčtenější

.