Zavřít reklamu

Jak čas běží, tak se lednové datum uvedení řady Galaxy S24 zdá být stále pravděpodobnější. Zvěsti o tom, že bychom se vlajky Samsungu měli skutečně dočkat už první měsíc roku 2024, totiž stále sílí. Nyní přilil olej do ohně další leaker, a to Revengus.

Ve svém tweetu: „Galaxy S24 se začal vyrábět a jeho představení je naplánováno na polovinu nebo konec ledna,“ neřekl nic nového, ale jen potvrzuje to, co tak nějak tušíme. Je však pravda, že magazín SamMobile naopak uvádí, že jeho zdroje prozrazují, že by k představení mělo dojít ještě dříve, a to tedy v první polovině měsíce.

Lednové představení zařízení není pro Samsung nic překvapivého. Řady Galaxy S22 a S23 byly sice oznámeny 9. února respektive 1. února, akce k představení řady Galaxy S21 se ale konala už 14. ledna, takže nemusíme chodit nijak do minulosti k tomu, abychom se nyní k lednovému uvedení obloukem zase vrátili. Jedna věc je ale produkt představit a druhá přinést jej na trh. Uvidíme, jak moc bude Samsung spěchat, protože kdybychom pak měli měsíční období čekání na možnost koupě, bylo by to jistě špatné. Na druhou stranu není důvod nevěřit tomu, že by Samsung neměl stíhat.

Jenže leden je ještě daleko. Co by mělo být o poznání blíže, je uvedení modelu Galaxy S23 FE na tuzemský trh. Pořád nemáme žádné informace a pořád každý den doufáme. Doufáme ostatně i v to, že Samsung stihne vánoční sezonu. Pokud se totiž nedočkáme tohoto odlehčeného modelu řady Galaxy S23 do Vánoc, bude to jedna velká blamáž, jejíž uvedení na trh těsně před představením řady Galaxy S24 prostě už nebude mít smysl. Chtělo by se tedy říci: „Teď nebo nikdy.“

Špičkové Samsungy s bonusem až 10 000 Kč koupíte zde

Dnes nejčtenější

.