Zavřít reklamu

Samsung v poslední době ve zvýšené míře vydává aktualizace pro své aplikace, viz např. Samsung Internet nebo Good Lock. Nyní ji dostává i jeho obchod Galaxy. Co nového přináší?

Aplikace Galaxy Store obdržela novou aktualizaci, která ji povyšuje na verzi 6.6.11.13. Samsung k ní neposkytl protokol změn, o aktualizaci pouze říká, že je to hotfix, což naznačuje, že může přinášet vylepšené funkce aplikací. Galaxy Store je jednou z hlavních komponent zařízení Galaxy, protože bez ní uživatelé nemohou používat některé funkce různých aplikací.

Nejnovější aktualizace pro Galaxy Store je nyní k dispozici pro telefony a tablety Galaxy s Androidem 6.0 a novějším. Její velikost je necelých 62 MB. Nainstalujete ji jednoduše – otevřete aplikaci a klepněte na tlačítko Aktualizovat. Pokud toto tlačítko po otevření aplikace nevidíte, update můžete vynutit manuálně, a to navigací do Menu→Nastavení (ikona ozubeného kolečka vpravo nahoře), klepnutím na možnost O Galaxy Store a poté na tlačítko Aktualizovat.

Galaxy Store se neomezuje pouze na stahování aplikací nebo her pro zařízení Galaxy, je také zastávkou pro včasný přístup k některým událostem a exkluzivnímu obsahu, který je speciálně navržen pro uživatele Galaxy. Pokud tedy všech těchto výhod chcete využívat, měli byste aplikaci udržovat aktualizovanou.

Dnes nejčtenější

.