Zavřít reklamu

„Vstoupili jste do hlasové schránky.“ – věta, kterou jsme kdysi slýchali vcelku běžně, když jsme se potřebovali někomu dovolat. V dnešní době ale již počet majitelů mobilních telefonů, kteří by používali hlasovou schránku, rapidně klesá. Pokud patříte mezi ty, kteří mají hlasovou schránku stále ještě aktivní, ale rádi byste se jí zbavili, máme pro vás návod, jak zrušit hlasovou schránku.

Postup zrušení hlasové schránky se vždy liší v závislosti na tom, jakého máte mobilního operátora. V dnešním článku vám přineseme návod, jak zrušit hlasovou schránku u největších operátorů v ČR.

Jak zrušit hlasovou schránku u T-Mobile

Jak zrušit hlasovou schránku u T-Mobile? Pokud jste si kdysi zřídili u T-Mobile hlasovou schránku a rádi byste si ji zrušili, máte dvě možnosti. Jednou z nich je návštěva zákaznické sekce webu společnosti T-Mobile a službu zrušit zde. Pokud se na webu T-Mobilu neorientujete nebo si nejste jistí, vytočte číslo 4603 a zrušte si hlasovou schránku touto cestou. Můžete využít buďto služeb hlasového automatu, nebo se nechat spojit s operátorem na lince.

Jak zrušit hlasovou schránku u O2

Jak zrušit hlasovou schránku u O2? K automatické deaktivaci hlasové schránky dojde u zákazníků společnost O2 poté, co ji minimálně po dobu tří měsíců absolutně nevyužívají. Hlasovou schránku můžete u O2 deaktivovat také manuálně, a to v aplikaci Moje 02 nebo zadáním kódu ##002# na klávesnici vašeho smartphonu.

Jak zrušit hlasovou schránku u Vodafone

Jste zákazníkem společnosti Vodafone a chtěli byste si zrušit hlasovou schránku? V případě, že jste si v minulosti zřídili u operátora Vodafone hlasovou schránku a nyní byste si ji chtěli zrušit, můžete tak učinit v aplikaci Můj Vodafone. Druhou možností je vytočit linku 4603 a zrušit si hlasovou schránku s pomocí hlasového automatu.

Dnes nejčtenější

.