Zavřít reklamu

Řada lidí v poslední době pátrá po tom, jak zrušit Messenger. Vede je k tomu většinou obava o jejich vlastní soukromí. Messenger uchovává naprosto stejné osobní údaje jako Facebook, a to i po deaktivaci účtu na Facebooku. Facebook v minulosti zažil masivní úniky dat a narušení bezpečnosti, což z pochopitelných důvodů mnoho lidí zneklidňuje.

Jak deaktivovat nebo odstranit Facebook Messenger? Může to být složité, zejména proto, že deaktivace účtu na Facebooku neznamená automatickou deaktivaci nebo odstranění aplikace Facebook Messenger. Rozhodně to ale není nic nemožného. Pokud je však váš účet Messenger propojen s účtem na Facebooku, musíte nejprve deaktivovat účet na Facebooku. Jakmile jste svůj Facebook úspěšně zrušili, můžete pro zrušení Messengeru postupovat podle následujících kroků.

Jak zrušit Messenger

  • Spusťte Messenger.
  • Klepněte na ikonku tří vodorovných linek vlevo nahoře.
  • Klepněte na ikonku ozubeného kolečka.
  • Zamiřte o něco níže a zvolte Centrum účtů -> Osobní údaje.
  • Zvolte Vlastnictví a nastavení účtu -> Deaktivace nebo odstranění.
  • V případě, že máte více profilů, vyberte požadovaný profil a zvolte Odstranění účtu.

Deaktivace účtu Facebook neznamená automatickou deaktivaci účtu Messenger, protože aplikace je od Facebooku oddělená. Co se tedy stane, když deaktivujete Messenger? Pokud deaktivujete aplikaci Facebook Messenger, váš profil se nebude zobrazovat ve výsledcích jejího vyhledávání. Vaše zprávy a komentáře však budou stále viditelné.

Dnes nejčtenější

.