Zavřít reklamu

Společnost Samsung spustila na YouTube novou sérii videí ze svého centra SmartThings Home, jež se nachází v jejím sídle ve Velké Británii. Cílem seriálu nazvaného 9 Minute Mentors je ukázat nové generaci podnikatelů, jakou hodnotu má v businessu čas.

V pořadu vystupují tři úspěšní drobní podnikatelé, konkrétně David Abrahamovich z londýnské kavárny Grind, Freddie Harrel, která stojí za prémiovou značkou syntetických vlasů RadSwan a Freddie Garland, centrem jehož podnikání s firmou Freddie’s Flowers nabízející předplatné jsou květiny.

Devítiminutový pořad o tom, jak nepromarnit 9 minut

Idea pořadu pracuje s předpokladem, že lidé na každé obchodní schůzce ztratí devět minut kvůli technickým problémům, přičemž je cílem společnosti Samsung poskytnout majitelům malých firem návody a rady, jak těmto časovým ztrátám i dalším obtížím na cestě k úspěchu předejít.

První díl seriálu 9 Minute Mentors uvádí Annika Bizon ze společnosti Samsung UK and Ireland. Hovoří zde se zakladatelem společnosti Grind o dosavadním vývoji i úspěchu značky a také nákladných neúspěších, s nimiž se David Abrahamovich potýkal. Tyto však v konečném důsledku firmě napomohly stát se konzistentnější. Abrahamovich předkládá zajímavé otázky, které si sám kladl při snaze posunout firmu dál a rozšířit pole působnosti, jež mohou být pro podnikatele nebo ty, kteří vstup do světa podnikání zvažují, zajímavou inspirací.

Samsung tak nabízí začínajícím podnikatelům příležitost poučit se ze zkušeností jiných majitelů firem a případně se vyhnout některým problémům, před které byli postaveni a museli se s nimi vypořádat.

Dnes nejčtenější

.