Zavřít reklamu

Po svém oznámení v červenci spolu s uvedením hodinek řady Galaxy Watch6 jsme se konečně dočkali aplikace Audible pro Wear OS. Služba vlastněná společností Amazon tak bude dostupná v našich chytrých hodinkách. Oficiální aplikace pro Wear OS je už nyní k dispozici v obchodě Google Play, podporuje offline stahování a dovoluje vám v ní nastavit rychlost přehrávání poslouchaného podcastu.

S Audible lze vybírat audioknihy z uživatelské knihovny přímo prostřednictvím hodinek Galaxy Watch se systémem Wear OS. Podle společnosti Google umožní aplikace uživatelům poslouchat obsah přímo ze zápěstí, aniž by se kvůli tomu museli jakkoli zaobírat svým chytrým telefonem. Audible se tak řadí po bok dalších aplikací, které postupně přicházejí na naše zápěstí.

Během představení hodinek Galaxy Watch6 a Galaxy Watch6 Classic, kde byl také představen systém Wear OS 4, jihokorejská společnost sdělila, že v rámci tohoto systému bude k dispozici také populární služba Audible. Konkrétní časový rámec odhalen nebyl. Po několika měsících je však aplikace konečně zde.

Popisek aplikace láká k vyzkoušení takto: „Poslouchejte podcasty a audioknihy, které vás zaujmou. Vytvořte si zvukovou knihovnu, kterou stojí za to sdílet. Prozkoumejte svět audio zábavy ještě dnes s Audible.“

Aplikace Audible Wear OS by mohla být pro její uživatele skutečným přínosem, protože ji nyní bude možné snadno ovládat přímo prostřednictvím chytrých hodinek. Telefon tedy lze nechat stranou a vychutnat si audioknihy nejrůznějších žánrů od krimi až po říši sci-fi a fantasy s nejprodávanějšími, nejen současnými autory.

Audible Google Play

Dnes nejčtenější

.