Zavřít reklamu

Jednou z globálně nejoblíbenějších aplikací na zasílání zpráv je WhatsApp. Důvodem této popularity je zejména jeho jednoduchost a bezpečnostní služby. V poslední době do ní vývojářský tým přidal několik dalších nových funkcí, které uživatelům poskytují nový uživatelský zážitek. S tím souvisí to, že některá starší zařízení přestane WhatsApp brzy podporovat.

WhatsApp již dříve oznámil, že počínaje 24. říjnem zastaví své služby na zařízeních běžících na verzi Androidu nižší než 5.0. V případě Samsungu to znamená, že s aplikací přestanou být kompatibilní telefony Samsung Galaxy Core, Samsung Galaxy Trend Lite, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Galaxy S3 Mini, Samsung Galaxy Trend II a Samsung Galaxy Xcover 2. Pokud jste majiteli jednoho z těchto smartphonů a chcete si zachovat kontinuitu, musíte svůj WhatsApp účet přepnout na jiné zařízení, které běží alespoň na Androidu 5.0 nebo novějším.

Kromě výše uvedených telefonů přestane WhatsApp od konce října podporovat ještě několik dalších starších zařízení Galaxy, o kterých se dříve neinformovalo. Konkrétně jde o telefony Galaxy Note 2 a Galaxy Nexus a tablet Galaxy Tab 10.1.

Připomeňme, že před dvěma lety WhatsApp ukončil podporu pro zařízení běžící na Androidu 4.0.3 (Ice Cream Sandwich) a starším. To se v případě Samsungu týkalo jen několika málo smartphonů.

Dnes nejčtenější

.