Zavřít reklamu

Ciferníky jsou něčím, co uživatelům chytrých hodinek umožňuje se vyjádřit. Ví to i tvůrce systému Wear OS Google, který pro něj nyní zpřístupnil novou aplikaci, jež uživatelům umožňuje si vytvořit vlastní ciferníky.

Kustom Watchface Maker nebo zkráceně KWCH je novou aplikací, která umožňuje uživatelům chytrých hodinek s Wear OS plně si přizpůsobit ciferník od samého začátku. Aplikace má editor typu „co vidíte, to dostanete“ (WYSIWYG) pro vytváření návrhů ciferníků.

Rozhraní KWCH pro vytváření ciferníků se může zpočátku zdát poněkud komplikované, možnosti, které nabízí, jsou však takřka neomezené. Aplikace je velmi podobná „appce“ KWGT (Kustom Widget Maker) od stejného vývojáře, která vám umožňuje vytvářet vlastní widgety pro domovské obrazovky smartphonů s Androidem.

KWCH funguje na Wear OS 2.5 a vyšším, což znamená, že by měl fungovat s velkou většinou hodinek. Dodává se s několika skiny a předvolbami, vlastním textem a tvary, podporou dotykových akcí a možností používat k vytváření ciferníků obrázkové soubory. Verze Pro vám umožní odstranit reklamy a vytvořit přednastavené balíčky ve formátu APK, které pak můžete sdílet s ostatními. Aplikaci si můžete stáhnout níže.

KWCH Kustom Watchface Creator v Google Play

Dnes nejčtenější

.