Zavřít reklamu

V jednom z nových ciferníků Samsungu poslední z řady Galaxy Watch6 bylo možné narazit na docela úsměvný překlep, kdy se mezi March and May neobjevoval Duben. Samsung nicméně zaregistroval zpětnou vazbu a tuto chybu již opravil.

Už během marketingových kampaní na hodinky Galaxy Watch6 si někteří uživatelé, mezi něž patří také Ishan Agarwal, všimli, že se na zobrazeném ciferníku hodinek Galaxy Watch6 Classic Samsungu nachází překlep, který duben jmenuje jako „Arril“, nikoli „April“. Ačkoli se původně mělo za to, že jde pouze o chybu v propagačních materiálech, ve skutečnosti se dostala i do spotřebitelských kusů, když se hodinky začaly v srpnu dodávat zákazníkům.

Ať už je pozadí toho, proč se tato chyba dostala na veřejnost, jakékoliv, byla od té doby naštěstí opravena. Společnost Verizon tento týden zveřejnila seznam změn, který přímo potvrzuje, že na hodinkách Galaxy Watch6 a Watch6 Classic byl ciferník opraven tak, aby zde bylo korektně uvedeno „April“ místo „Arril“.

 

NEW galaxy-watch-6-arril-typo-fix

Technicky se seznam změn, ve kterém Verizon stručně uvádí: „Text ARRIL na výše uvedeném ciferníku hodinek byl opraven na APRIL,“ vztahuje pouze na LTE varianty, lze se však domnívat, že prostřednictvím aktualizací se oprava dotkne všech a chyba zmizí. Jste-li šťastnými majiteli Galaxy Watch6 či Galaxy Watch6 Classic, všimli jste si jí?

Samsung Galaxy Watch koupíte zde

Dnes nejčtenější

.