Zavřít reklamu

Vypadá to, že na telefonech Galaxy a telefonech jiných značek s Androidem se začíná objevovat přepracované uživatelské rozhraní Počasí Google. To bylo začátkem letošního roku představeno pro skládací smartphone Pixel Fold a tablet Pixel Tablet.

Příchod nového uživatelského rozhraní Počasí Google na smartphony Galaxy a smartphony jiných androidových značek potvrdil známý specialista na Android Mishaal Rahman a také několik uživatelů. Aplikace Počasí je na androidových telefonech „zastrčená“ do aplikace Google. Dřívější zobrazení Počasí se třemi kartami je nahrazeno zobrazením pro Dnešek, Zítřek a 10denní výhled. Redesign uživatelského rozhraní aplikace dobře zapadá do designového jazyka Googlu Material You.

Další důležitou funkcí, která se objevuje mezi sekcí Nyní a hodinovou předpovědí, jsou „Výstrahy počasí“. Ta by mohla uživatelům pomoci jednoduše se podívat na počasí a zkontrolovat případné nesnáze, než vyrazí na cestu.

Celkově je nový design uživatelského rozhraní Počasí přehlednější a přináší informačně bohatší zážitek. Změna na androidová zařízení přichází postupně a (a podle všeho pomalu), takže pokud ji na tom svém ještě nevidíte, buďte trpěliví.

Dnes nejčtenější

.