Zavřít reklamu

Microsoft OneNote

MS One Note je neuvěřitelně užitečná aplikace pro pořizování poznámek všeho druhu. Opravdu naplno ji využijete na tabletu se stylusem, užitek z ní ale určitě budete mít i na smartphonu. Umožní vám vytvářet virtuální zápisníky všeho druhu, které si můžete libovolně přizpůsobit, a nabízí opravdu nepřeberné množství pro tvorbu poznámek, zápisků a dalšího obsahu.

Stažení v Google Play

Class Timetable

Rozvrh na vysoké škole dokáže člověku pořádně zamotat hlavu. Abyste se neztratili v záplavě přednášek, cvičení, zkoušek a testů, pořiďte si aplikaci Class Timetable. V ní si můžete efektivně a do detailu naplánovat váš studijní den včetně přestávky na oběd.

Stažení v Google Play

WolframAlpha

Aplikace WolframAlpha je neocenitelným zdrojem pomoci a informací v řadě oblastí studia, především ale u přírodních věd a technicky zaměřených oborů. Nabízí vám pomoc s řešením celé  řady různých výpočtů, které můžete do aplikace zadávat i prostřednictvím fotoaparátu vašeho smartphonu.

Stažení v Google Play

Jízdní řády

Přestěhovali jste se kvůli studiu do jiného města? Musíte cestovat do školy déle nebo složitěji? Ať už potřebujete zjistit jízdní řády vlaků nebo se zorientovat v místní hromadné dopravě, pomůže vám aplikace Jízdní řády, která vám kromě časů odjezdů i příjezdů poskytne řadu dalších užitečných informací, které při studiu určitě oceníte.

Stažení v Google Play

Insight Timer

Studium na vysoké škole může být někdy vyčerpávající a namáhavé. Pomoci vám může meditace a relaxace – při použití těch správných technik se naučíte lépe odpočívat, rychleji usínat, nebo se třeba také lépe soustředit. Vyzkoušejte Insight Timer, kde najdete pomocníky pro usínání, řízené meditace, relaxační zvuky a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Bonus: Netflix

Meditace je opravdu blahodárným nástrojem pro relaxaci, někdy ale člověk potřebuje takzvaně vypnout mozek a jen pasivně sledovat obsah. Pro tyto účely se skvěle hodí populární streamovací služba Netflix. Utratili jste všechny peníze v hospodě za skripta a nemůžete si Netflix dovolit? Vyzkoušejte některou z bezplatných streamovacích služeb.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.