Zavřít reklamu

V posledních dnech několikrát unikly informace o nových sluchátkách Samsungu Galaxy Buds FE. Díky několika uniklým renderům víme, jak budou vypadat, a nyní do éteru pronikly oficiální propagační obrázky, které je ukazují v celé kráse.

Nové rendery, které zveřejnil web SamMobile, potvrzují to, co jsme viděli na těch starších, tedy že Galaxy Buds FE budou mít podobný základní design jako sluchátka Galaxy Buds2 a Buds2 Pro, poměrně výrazné koncovky křídel a nápadné dotykové plošky. Potvrzují také, že sluchátka se budou nabízet ve dvou barvách, a to bílé a tmavě šedé. Kromě toho z nich vyplývá, že sluchátka budou mít funkci Auto Switch, což znamená, že se spárují se zařízením Samsungu, které v danou chvíli používáte, i funkci SmartThings Find.

Podle dostupných úniků budou Galaxy Buds FE disponovat 12mm měniči vyladěnými společností AKG, čtyřmi mikrofony (dvěma na každém sluchátku), senzorem detekce nošení a funkcí ANC (aktivním potlačením hluku). Očekávat také můžeme nějakou odolnost proti vodě, podporu standardu Bluetooth 5.3 a kodeků AAC a SSC. V Evropě budou údajně stát 89,99 eur (asi 2 200 Kč).

V tuto chvíli není známo, kdy korejský obr svá první „fanouškovská“ sluchátka uvede na scénu, lze však předpokládat, že je odhalí spolu s telefonem Galaxy S23 FE. Ten má podle úplně nejnovějšího úniku dorazit příští měsíc.

Sluchátka Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.