Zavřít reklamu

Samsung vytvořil novou speciální edici chytrých hodinek Galaxy Watch6 Classic ve spolupráci s prémiovou golfovou značkou PXG a začne ji prodávat ode dneška v Jižní Koreji. Jde už o třetí spolupráci korejského obra s touto společností.

Samsung bude Galaxy Watch6 Classic PXG Edition prodávat ve speciálním balení s některými položkami navíc, aby se zvýšila sběratelská hodnota produktu. Balení bude kromě hodinek obsahovat dva typy řemínků PXG, pouzdro na míčky PXG, golfový míček PXG a značkovač míčků PXG.

Zákazníci vedle toho v hodinkách najdou dva typy ciferníků PXG a aplikaci Golfzon’s Smart Caddy. Jde o golfovou aplikaci obsahující informace o 40 tisících golfových hřišť po celém světě a pohodlné funkce, jako je automatické sledování odpalu, které automaticky zaznamenává místo odpalu a počet odpalů během kola pomocí senzorů hodinek, nebo měření vzdálenosti.

Nová „speciálka“ Galaxy Watch6 Classic se bude v omezeném množství prodávat ve dvou variantách, a to 43 a 47 mm. První zmíněná bude stát 869 000 wonů (asi 14 800 Kč) a druhá 899 000 wonů (zhruba 15 300 Kč). S pravděpodobností hraničící s jistotou se nedostane na další trhy.

Nové chytré hodinky Samsungu a další aktuální novinky koupíte zde

Dnes nejčtenější

.