Zavřít reklamu

Po uvedení nadstavby One UI Watch 5 pro LTE variantu chytrých hodinek Galaxy na korejský trh ji nyní Samsung rozšiřuje do více zemí. Za zmínku stojí, že dříve byla dostupná pouze pro Bluetooth modely. S nejnovější aktualizací dostávají hodinky Galaxy s Wear OS několik nových vylepšení svých stávajících funkcí.

Samsung původně vydal aktualizaci s nadstavbou One UI Watch 5, postavenou na systému Wear OS 4, na LTE variantu Galaxy Watch v Jižní Koreji, nyní ji rozšiřuje do více zemí. Konkrétně do USA, Indie a několika evropských zemí. Na starém kontinentu update nese firmwarovou verzi R8**FXXU1BWH3 (Galaxy Watch4) a R9**FXXU1BWH3 (Galaxy Watch5).

Nejdůležitější změny, které One UI Watch 5 přináší:

 • Snadné přidávání ciferníků a dlaždic: Nové vertikální uspořádání usnadňuje nalezení ciferníků a dlaždic, které jsou pro vás ty pravé.
 • Vylepšená dlaždice pro ovládání sluchátek Galaxy Buds: Nyní můžete zapínat a vypínat 360° zvuk z dlaždice pro ovládání Galaxy Buds, pokud vaše Buds podporují 360° zvuk.
 • Rychlý přístup k časovačům: Časovače můžete spustit z nové dlaždice Časovač, aniž byste museli otevírat aplikaci stejného jména.
 • Nastavení alba nebo příběhu jako ciferníku: Místo jen jednoho obrázku nyní můžete ciferník přepínat mezi obrázky v albu nebo příběhu, který si vyberete. Při každém zapnutí obrazovky hodinek se váš ciferník změní na jiný obrázek.
 • Automatické zaznamenávání cyklistických tréninků: aplikace Samsung Health nyní dokáže rozpoznat, kdy začnete jezdit na kole, a automaticky zaznamenat vaše cvičení. Můžete také nastavit, zda se mají vaše cyklistické trasy automaticky mapovat.
 • Personalizované zóny srdečního tepu při běhu: Vaše hodinky mohou při běhu poskytovat personalizované zóny srdečního tepu, které vám pomohou řídit intenzitu cvičení.
 • Pravidelná záloha dat: Soubory a data z hodinek se pravidelně zálohují do telefonu, když je připojen k hodinkám. Zálohy můžete také ukládat do služby Samsung Cloud. K použití této funkce váš telefon potřebuje nejnovější verzi aplikace Smart Switch.
 • Více ovládacích prvků hovorů: Nyní máte větší kontrolu nad hovory, aniž byste se dotkli telefonu. Na hodinkách můžete upravit hlasitost hovoru, ztlumit zvuk a stisknout tlačítka na klávesnici.
 • Diktování textu pomocí tlačítka Domů: Stačí stisknout a podržet tlačítko Domů, kdykoli zadáváte text pomocí klávesnice Samsung, a okamžitě se přepnete na hlasový vstup.
 • Péče o zařízení: Nyní můžete zkontrolujte stav baterie, úložiště a paměti hodinek a okamžitě opravit všechny problémy, abyste prodloužili životnost baterie a zajistili hladký chod hodinek.
 • Ovládání hodinek bez dotyku: Univerzální gesta vám umožní ovládat hodinky, aniž byste se dotýkali obrazovky nebo mačkali tlačítko. Ke gestům můžete přiřadit různé akce, jako je zatřesení zápěstím, sevření pěstí nebo sevření prstů.
 • Uspořádávání aplikací do složek: Nyní můžete vytvářet složky, abyste měli své aplikace uspořádané a mohli je rychle najít.

Nové chytré hodinky Samsungu a další aktuální novinky koupíte zde

Dnes nejčtenější

.