Zavřít reklamu

Samsung je tradičně velmi silný v oblasti mobilní fotografie, což ostatně dokazuje i jeho nejnovější vlajková řada Galaxy S23, zejména pak model S23 Ultra. Jak však jistě víte, výkon fotoaparátu nezávisí pouze na hardwaru, ale má na něj vliv také software, takže korejský technologický obr pro aplikaci fotoaparátu vydává pravidelné aktualizace, aby výkon vylepšil. Nyní pro ni vypustil novou. Jaké novinky přináší?

Samsung vydal nový update pro svou aplikaci fotoaparátu. Nejnovější aktualizace přichází s číslem verze 14.0.00.62 a má něco přes 32 MB. Korejský gigant pro ni nezveřejnil protokol změn, takže je pravděpodobné, že neobsahuje zásadní změny. Může však opravovat některé chyby a celkově tak vylepšovat fungování aplikace.

Nejnovější aktualizaci pro fotoaplikaci Samsungu si na svůj smartphone Galaxy můžete stáhnout odsud (v jeho „českém“ obchodě není ještě dostupná).

Fotoaplikace Samsungu poskytuje uživatelům Galaxy všechny základní funkce, které jsou nezbytné k pořizování fotografií a videí. Aplikace je také navržena tak, aby zařízení Galaxy nabízela různé funkce podle jejich specifikací. Pro uživatele, jimž základní funkce nestačí, Samsung nabízí dvě pokročilé aplikace – Expert RAW a Camera Assistant.

Řadu Galaxy S23 i s mnohými bonusy koupíte zde

Dnes nejčtenější

.