Zavřít reklamu

Android Auto je řidičům užitečným nástrojem, který pro ně Google vytvořil. Jeho úkolem je napomoci soustředit se na cestu, přičemž pro mnohé akce, jako je volba poslechu hudby či komunikace, lze využít Asistenta Google.

Přestože se nejedná o ten nejdůležitější produkt společnosti, tým v Mountain View na něm pracuje již mnoho měsíců a vydává pravidelně aktualizace. Jen o něco více než týden po uvedení Android Auto verze 10.4 začal Google uvolňovat betaverzi 10.5.

Nová verze platformy má označení 10.5.1337 beta a jako obvykle nám její vývojáři neposkytli seznam novinek, které přináší – popisky stále hovoří o starých záležitostech, jako je vylepšení funkce Nerušit a přidání tmavého režimu, aniž by zmiňovaly skutečné změny. Nezbývá, než počkat, o čem budou informovat sami uživatelé na sociálních sítích.

S největší pravděpodobností však došlo k opravení některých problémů a celkovému vylepšení systému, což by mělo přinést uživatelům lepší uživatelskou zkušenost. Pokud chcete získat nejnovější testovací verze Android Auto, můžete tak učinit prostřednictvím APK Mirror, kde najdete konkrétně verzi 10.5.1337 beta. Ta stabilní se nachází v obchodě Google Play.

Android Auto Google Play

Dnes nejčtenější

.