Zavřít reklamu

Samsung před pár týdny uvedl na trh nové skládací smartphony Galaxy Z Flip5 a Z Fold5. Chlubí se mimo jiné vysokou odolností, vylepšeným designem nebo bezkonkurenčním multitaskingem. A jsou také jako stvořené pro reklamu. Korejský obr je nyní neotřelou formou propaguje na různých místech světa.

Uprostřed náměstí Times Square v New Yorku, před věží Coex Media Tower v Soulu či nákupním centrem Taikoo Li v čínském městě Čcheng-tu se lidé shromažďují kolem zajímavého výjevu. Nad nimi a rušným provozem se tyčí obří Galaxy Z Flip5 či Z Fold5, které se pomalu otevírají k nebi a odhalují zářící displeje s vysokým rozlišením. Jak se korejskému obrovi takovýto technický počin podařil?

Obří zařízení Galaxy nové generace byla v těchto globálních lokalitách přivedena k životu díky kombinaci obrázků z reálného světa a CGI. Jako první se Galaxy Z Flip5 a Z Fold5 v této formě objevily v Istanbulu a brzy nato se rozšířily na klíčové trhy po celém světě.

Pomocí pokročilých technik pro úpravu videa, pohyblivých kamer a technologie rotoskopů byly tyto obrovské, fotorealistické skládačky přeneseny na záběry skutečných billboardů a budov. Toto propojení virtuálního a reálného světa je vskutku fascinující a my tak můžeme doufat, že něco podobného budeme moci někdy vidět i u nás.

Galaxy Z Fold5 a Z Flip5 a další aktuální novinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.