Zavřít reklamu

Vlajková řada Samsungu Galaxy S se těší dlouhodobé oblibě fanoušků, což dokázala i ta letošní – Galaxy S23 se v celém světě prodává jako housky na krámě. A jak se zdá, korejský obr chce, aby jeho příští „vlajka“, tedy Galaxy S24, byla ale ještě mnohem úspěšnější.

Jak informoval korejský server ET News, Samsung si dal u telefonů řady Galaxy S24 za cíl dodat na globální trh celkem 30 milionů kusů. Z toho by mělo připadnout 15 milionů na model S24 Ultra a zbývajících 15 milionů by se mělo rozdělit rovným dílem mezi základní a „pluskový“ model. Připomeňme, že podle analytiků Samsung za půl roku dostupnosti dodal na trh zhruba 18,6 milionu telefonů řady Galaxy S23.

30 milionů dodaných kusů je jen odhad Samsungu, že si řada Galaxy S24 z hlediska prodejů povede lépe než řada Galaxy S23, neboť ta se ve srovnání s tou loňskou prodává přímo excelentně (podle různých zpráv se na některých trzích, jako je například Brazílie nebo Mexiko, prodává 1,7x lépe). Korejský gigant prý již informoval své partnery o výrobním plánu a v listopadu by měl zahájit hromadnou výrobu komponent.

Řada Galaxy S24 bude podle nejnovějšího úniku uvedena na scénu již v lednu, což by bylo o měsíc dříve než v případě Galaxy S23. Vše, co o ní zatím víme, si můžete přečíst v tomto článku.

Řadu Galaxy S23 i s mnohými bonusy koupíte zde

Dnes nejčtenější

.