Zavřít reklamu

Jednu z nejpopulárnějších navigačních aplikací na světě v poslední době postihuje jeden problém za druhým. Není to tedy nic výjimečného, když se objeví nějaká další Android Auto chyba, jako je tato. Ještě nedávno to byl problém s připojením, koncem srpna si někteří uživatelé stěžovali na nefungující hlasové příkazy (což jak se později ukázalo nebylo způsobeno novou aktualizací) a nyní se v aplikaci objevil další.

Několik uživatelů aplikace Android Auto si na jejích oficiálních stránkách podpory stěžuje, že když nastartují své vozidlo, aplikace nedá automatickou odpověď a nepřipojí se k němu. Stojí za zmínku, že manuálně se k němu připojit mohou. Stejný problém byl zaznamenán již koncem loňského roku a Google jej později prostřednictvím aktualizací opravil. Jak se však zdá, tento problém u některých uživatelů přetrvává.

Problém se podle všeho vyskytuje zejména v nejnovějších aktualizacích aplikace. V tuto chvíli to vypadá, že jediným řešením je přejít na předchozí verze (konkrétně 9.8 a starší).

Chcete-li si stáhnout předchozí verzi Android Auto, přejděte na stránku APK Mirror, zadejte do vyhledávání Android Auto, poté vyberte jakoukoli předchozí verzi kompatibilní s vaším  zařízením a nainstalujte ji. Pokud si chcete stáhnout zmíněnou verzi 9.8, můžete zde.

Dnes nejčtenější

.