Zavřít reklamu

Externí disk WD Elements Portable

Externí disk WD Elements Portable pohodlně, spolehlivě a bezpečně pojme vše, co potřebujete (nejen) do školy. Nabízí kapacitu 2TB, USB konektivitu, a je lehký, odolný, a dokonale skladný.

Externí disk WD Elements zakoupíte za 1999 korun zde.

Powerbanka Xiaomi Mi Power Bank

Určitě nechcete, aby se vašemu smartphonu, tabletu nebo notebooku vybila baterie uprostřed školního dne. Předejít tomu můžete s powerbankou Xiaomi Mi Power Bank s kapacitou 20000 mAh, USB-C konektivitou a trojicí výstupů.

Powerbanku Xiaomi Mi Power Banks zakoupíte za 1399 korun zde.

FIXED Pin stylus

FIXED Pin je dotykové pero, které si bude rozumět s vaším smartphonem, tabletem i notebookem s dotykovou obrazovkou. Tloušťka jeho hrotu činí 2mm, nabíjení probíhá přes microUSB konektor.

Stylus FIXED Pin zakoupíte za 819 korun zde.

Lokátor Chipolo One

Zabezpečte svůj batoh, peněženku nebo třeba klíče chytrým lokátorem Chipolo One. Díky tomuto šikovnému pomocníkovi můžete označený předmět vždy snadno dohledat v aplikaci ve vašem chytrém mobilním telefonu. Chipolo One vám umožní také příslušné předměty „prozvonit“.

Lokátor FIXED tag zakoupíte za 699 korun zde.

Samsung Galaxy Buds Live

Neobejdete se na cestě do školy, ze školy, nebo v pauzách bez vaší oblíbené hudby? A co takhle si ji pustit do true wireless sluchátek Samsung Galaxy Buds Live? Jsou lehká, pohodlná, spolehlivá, a navíc nabízí certifikaci třídy IPX2.

Sluchátka Samsung Galaxy Bus Live zakoupíte za 2389 korun zde.

Dnes nejčtenější

.