Zavřít reklamu

Samsung Portable SSD T7 Touch je externí disk nové generace. Je nejen lehký, rychlý, spolehlivý ale i bezpečný. Nabízí rychlost přenosu až 1050 MB/s přes připojení USB 3.2 Gen2 a nyní je za skvělou cenu. 

Ať už přenášíte hry, filmy nebo citlivé pracovní soubory, externí SSD T7 Touch vám přináší rychlost a zabezpečení v krabičce o velikosti vaší dlaně. Vestavěná technologie PCIe NVMe usnadňuje, respektive zrychluje, sekvenční zápis/čtení na 1 050/1 000 MB/s, což činí T7 Touch téměř dvakrát rychlejším než disk T5. Robustní kovové tělo uchovává vaše data v bezpečí, a to i při pádech až ze 2 metrů – to samozřejmě s ohledem na poškození, protože je chrání i otisk prstu.

Lehké tělo a tenká kapesní velikost je u T7 Touch standardem. Pevná hliníková konstrukce zhruba o velikosti kreditní karty váží pouhých 58 gramů a komfortně padne do vaší dlaně. Vestavěné možnosti zabezpečení T7 Touch využívají 256bitové šifrování AES a umožňují vám odemykání otiskem vašeho prstu nebo dokonce heslem. Disk je vybaven LED čtverečkem, který svítí, aby vás na první pohled informoval o tom, co právě váš SSD disk vykonává.

Pro PC i Mac

T7 Touch disponuje vylepšeným softwarem pro PC a Mac počítače, který vám pomůže s nastavením hesla, otisků prstů a stažením nejnovějších aktualizací firmwaru. Navíc si také můžete stáhnout mobilní aplikaci pro smartphony a tablety se systémem Android. To zásadní je ale také cena celého řešení. Disk je k dispozici ve třech velikostech: 500 GB, 1 a 2 TB, kdy Alza pořádá cenově výhodnou akci zejména na tu nejvyšší konfiguraci. 

Její standardní cena je stanovena na 7 999 Kč, nehledě na černou nebo stříbrnou barevnou variantu. Aktuálně však můžete Samsung Portable SSD T7 Touch v 2TB velikosti sehnat už za 5 999 Kč. Ve slevě jsou i ostatní modely, u nich už ale úpravy cen nejsou tak razantní. 

Samsung Portable SSD T7 Touch koupíte zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.