Zavřít reklamu

Pokud jste někdy zkoušeli používat telefon k plánování jídla nebo vyhledávání receptů, je velmi pravděpodobné, že jste narazili na aplikací Whisk. Tento oblíbený nástroj, jež je k dispozici pro zařízení se systémem Android i iOS, umožňuje snadno organizovat a využívat uložené recepty, ale překvapivě jej koupila společnost Samsung a přejmenovává Whisk na „Samsung Food“.

Nyní oznámená a v předchozích dnech na sociálních sítích předesílaná zpráva sděluje, že známou aplikaci Whisk v zařízeních se systémem Android i iOS nahradí Samsung Food. Samsung již rebrandoval některé účty Whisku na sociálních sítích a webové stránky již nyní přesměrovávají uživatele na samsungfood.com.

Zdá se, že Samsung Food celkově funguje podobně jako Whisk, s podporou více než 100 zemí a počtem receptů přesahujícím 160 000. Zachovány zůstávají také nejlepší funkce aplikace, jako je možnost ukládání receptů z webu, průvodce recepty krok za krokem a plánování jídel. Schopnosti softwaru Samsung shrnuje: „Široká škála funkcí aplikace Samsung Food podporuje uživatele na každém kroku při plánování jídla a vaření a zahrnuje čtyři klíčové oblasti: objevování a personalizaci receptů, plánování jídel na míru, propojené vaření a funkce sdílení na sociálních sítích.“

Novinkou se v aplikaci Samsung Food jeví podpora propojení aplikace se spotřebiči korejského výrobce. Chladničky Samsung Bespoke Family Hub budou podporovat recepty z aplikace Samsung Food a společnost do konce roku 2023 plánuje také podporu mnoha dalších spotřebičů, což zahrnuje klasické a mikrovlné trouby i indukční sporáky. Do budoucna Samsung uvádí, že v průběhu roku 2024 získá nová aplikace také funkce založené na umělé inteligenci, které jí umožní rozpoznávat suroviny i jídla prostřednictvím obrázku a poskytovat o nich bližší podrobnosti včetně informací o výživových hodnotách.

Samsung Food Google Play

Dnes nejčtenější

.