Zavřít reklamu

Samsung oznámil, kdy bude pořádat další akci SDC, tedy Samsung Developer Conference. Bude se konat 5. října 2023 a to v Moscone Center v americkém San Franciscu. Jde v pořadí již o devátou vývojářskou konferenci společnosti od doby, kdy ji začala v roce 2013 pořádat.

Minulý rok byla konference dostupná pouze pro pozvané. Letos se však může akce SDC23 zúčastnit kdokoli s předchozí registrací. Během této konference Samsung vyzdvihne schopnosti svých platforem Bixby, Knox, SmartThings a Tizen. Kromě toho bude společnost sdílet svůj plán spolupráce a otevřené inovační strategie s vývojáři a partnery, aby vytvořila propojené zkušenosti nové generace pro miliony po celém světě.

JH Han, tedy místopředseda představenstva, generální ředitel a vedoucí divize Device eXperience (DX) společnosti Samsung Electronics, zahájí SDC23 hlavním projevem, který nastíní vizi společnosti založenou na technologických inovacích a rozšíření zákaznické zkušenosti. Tato technologie umožňuje personalizovanější a bezpečnější zákaznickou zkušenost s pomocí inovace platforem a posíleného ekosystému.

Kromě hlavního projevu bude SDC23 obsahovat průběžné relace otevřené pro účastníky, aby ti měli příležitost spolupracovat a dozvědět se více o nejnovějších platformách a nástrojích Samsung zaměřených na vývojáře, včetně One UI 6, SmartThings, Matter, Bixby, Tizen, Samsung Health a dalších. Událost bude živě přenášena na YouTube kanálu Samsungu a webových stránkách Samsung Developers. Více se dozvíte zde.

Dnes nejčtenější

.