Zavřít reklamu

Již nějakou dobu víme, že Samsung pracuje na chytrém lokátoru Galaxy SmartTag2. Díky thajské certifikaci, kterou nedávno získal, také víme, jak bude vypadat. Nyní do éteru pronikly jeho rendery, které jej ukazují ve dvou barevných variantách, i informace o jeho uvedení na scénu.

Web MobileFun zveřejnil rendery chytrého lokátoru Galaxy SmartTag2, které jej ukazují ve dvou barevných variantách: bílé a černé (první zmíněná má nést modelové číslo EI-T5600BWEGEU a druhá EI-T5600BBEGEU). Obrázky zároveň potvrzují design, který předtím ukazovala fotografie thajského regulátora NBTC.

Zařízení tak bude mít oválný tvar s velkým otvorem v horní části, kterým podle všeho bude možné prostrčit prst. Kompletní redesign by měl uživatelům usnadnit zavěšení Galaxy SmartTagu2 na kroužky na klíče a mohl by také umožnit výrobcům třetích stran vyvíjet zajímavější příslušenství. Web kromě toho tvrdí, že lokátor bude představen v říjnu.

 

Galaxy SmartTag2 bude jinak disponovat bezdrátovým standardem Bluetooth 5.3 a díky tomu lepším zabezpečením a nižší spotřebou baterie a velmi pravděpodobně nabídne podporu ultraširokopásmového vysílání UWB jako Galaxy SmartTag+. Kolik bude stát, v tuto chvíli není známo, Samsung jej však údajně bude prodávat také v balíčku po čtyřech (dva bílé a dva černé).

Aktuální novinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.