Zavřít reklamu

Samsung před necelými dvěma týdny vydal na řadu Galaxy S23 první betaverzi z Androidu 14 vycházející nadstavbu One UI 6.0. Aktualizace dle očekávání přinesla řadu nových a vylepšených funkcí, včetně některých výrazných designových změn.

Jednou z novinek One UI 6.0 je možnost synchronizovat vzor vibrací oznámení s vybraným vyzváněcím tónem. Tato možnost není k dispozici na telefonech s nadstavbou One UI 5.1.1, jako jsou skládačky Galaxy Z Fold5 a Flip5, je však kupodivu dostupná na telefonech řady Galaxy S22 (možná byla přidána se srpnovým bezpečnostním patchem).

One UI 6.0 umožňuje uživatelům vybrat si nový vzor vibrací oznámení. Když vyberou možnost „Synchronizovat se zvukem oznámení“, telefon se pokusí synchronizovat vzor vibrací s hudbou oznámení. Dříve byly možnosti omezeny na Vypnuto/Tichý, Krátký, Střední, Základní, Heartbeat, Ticktock, Waltz a Zig-Cig-Zig. Nový vzor vibrací funguje dobře se standardními (zabudovanými) zvuky oznámení a lze se domnívat, že bude fungovat i s jinými vyzváněcími tóny či hudebními skladbami.

První beta aktualizace One UI 6.0 je dostupná v Německu, Jižní Koreji a USA. Podle různých indicií Samsung již velmi brzy vydá druhou beta aktualizaci, která by měla dorazit do čtyř dalších zemí, konkrétně do Polska, Velké Británie, Číny a Indie. Stabilní verze nadstavby se očekává na podzim.

Aktuální novinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.