Zavřít reklamu

Samsung na červencovém Galaxy Unpacked představil mimo jiné novou vlajkovou tabletovou řadu Galaxy Tab S9. Ještě letos se podle všeho chystá uvést na scénu další dva tablety – Galaxy Tab S9 FE a Tab S9 FE+. A nyní to vypadá, že v blízké budoucnosti odhalí ještě jeden, který se v těchto dnech objevil na stránkách korejského regulátora. Zřejmě jde o Galaxy Tab A9, nástupce cenově dostupného Galaxy Tab A8 uvedeného na trh začátkem loňského roku.

Jak si všiml dnes už legendární leaker Roland Quandt, na stránkách regulátora Safety Korea se objevil nový tablet Galaxy s modelovým číslem SM-X110/X115/X117, pod nímž se podle něj ukrývá Galaxy Tab A9. Na stránkách se také objevila jeho fotografie, z níž však nelze vyčíst vůbec nic. Lze však očekávat, že po designové stránce se od jeho předchůdce Galaxy Tab A8 nebude zásadně lišit.

Stránky se nezmiňují o jeho specifikacích, pouze uvádějí, že jej vyrábí čínská společnost Guangdong Ruiqin Technology a že jeho oficiálním dovozcem je nejvýznamnější divize Samsungu Samsung Electronics.

Kdy by mohl být údajný Galaxy Tab A9 uveden na scénu, v tuto chvíli není jasné, s ohledem na Galaxy Tab A8 by to však mohlo být v prosinci.

Aktuální novinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.