Zavřít reklamu

Jak jste jistě zaznamenali, Samsung předminulý týden na řadu Galaxy S23 po několika odkladech konečně otevřel beta program z Androidu 14 vycházející nadstavby One UI 6.0. Nyní to vypadá, že do něj již velmi brzy dostane přístup řada Galaxy S22.

Koncem minulého týdne byl na serverech Samsungu objeven beta firmware Androidu 14 pro řadu Galaxy S22. Nyní korejský obr na svých komunitních fórech v Indii a Velké Británii spustil vyhrazenou sekci One UI 6.0 pro své loňské „vlajky“. Tyto dvě události naznačují, že vydání první betaverze One UI 6.0 pro Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra je již velmi blízko.

Řada Galaxy S22 by měla dostat beta aktualizaci s One UI 6.0 ve stejných zemích jako řada Galaxy S23, tj. v Polsku, Německu, Velké Británii, USA, Jižní Koreji, Číně a Indii. Aktualizace by měla být poté zpřístupněna i pro řadu Galaxy S21, letošní, loňské a předloňské skládací smartphony a telefony střední třídy Galaxy A53 5G, A54 5G, M53 a M54. Ostrou verzi příští verze One UI začne korejský gigant podle všeho vydávat v říjnu či listopadu.

První betaverze One UI 6.0 přináší celou řadu nových funkcí a vylepšení, jakož i designové změny prvků uživatelského rozhraní a nativních aplikací. Soupis těch nejdůležitějších novinek najdete zde.

Aktuální novinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.