Zavřít reklamu

Samsung zhruba před dvěma měsíci otevřel pro hodinkové řady Galaxy Watch5 a Watch4 beta program nadstavby One UI 5 Watch. Nyní na první zmíněnou začal vydávat ostrou verzi nové nadstavby.

Nadstavba One UI 5 Watch debutovala v nových hodinkách Galaxy Watch6 a Watch6 Classic. Brzy se ukázalo, že systém Wear OS 4, na kterém je nadstavba postavena, je jedním z klíčových faktorů úspěchu nové hodinkové řady.

Samsung nyní oznámil, že na hodinky Galaxy Watch5 a Watch5 Pro začal vydávat aktualizaci se stabilní verzí One UI 5 Watch. Kdy se jí dočká řada Galaxy Watch4, v tuto chvíli není známo, neměla by však čekat dlouho.

One UI 5 Watch přináší vylepšení zejména v oblasti sledování zdraví, kondice a spánku. Pokud jde o sledování kondice, uživatelé dostávají personalizované zóny srdečního tepu. Ty měří, jak uživatel cvičí, a určují zóny tepové frekvence na základě toho, co jeho kardiovaskulární systém dělá během mírného až intenzivního cvičení. Jakmile budou Galaxy Watch znát uživatelovy zóny, ukáží mu, kde nyní je a kde by měl být během jakéhokoli kardio tréninku.

Co se týče sledování spánku, hodinky vám nyní poté, co získají z vašeho spánku dostatečná data, přidělí „spánkové zvíře“, abyste si mohli jasněji vizualizovat své spánkové vzorce. Od té chvíle budete dostávat každodenní úkoly, které by vám měly pomoci konzistentně lépe odpočívat. Nová nadstavba kromě toho přináší také nové ciferníky nebo vyhrazené tlačítko pro rychlý přístup k fotoaparátu připojeného telefonu.

Aktuální novinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.