Zavřít reklamu

Spousta smartphonů s operačním systémem Android se může kromě jiného pochlubit také úctyhodnou výdrží baterie. Právě výdrž baterie patří mezi vlastnosti, na které mnoho uživatelů klade při výběru chytrého telefonu velký důraz. Které smartphony s Androidem vám na jedno nabití vydrží nejdéle?

Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra se kromě jiných skvělých vlastností může pochlubit i skvělou výdrží baterie. Galaxy S23 Ultra je celkově nejlepší volbou, pokud potřebujete telefon se všemi funkcemi, které si můžete přát, a s baterií, která za určitých okolností vydrží déle než jeden den.

OnePlus 11

Mezi příznivci operačního systému Android se velké popularitě těší také OnePlus 11. Kromě designu, který se v tomto případě opravdu povedl, se OnePlus 11 může pochlubit také skvělou hardwarovou výbavou včetně baterie, která při šetrném používání vydrží déle než jeden den, a kterou je navíc díky podpoře 100W nabíjení plně dobít za pouhých 30 minut.

Google Pixel 7 Pro

Pixel 7 Pro je skvělý ve více směrech – pořizuje úžasné fotografie a videa, má povedený design s vysoce kvalitním displejem, čistý software bez bloatwaru a vynikající výdrž baterie. Při šetrném používání vám na jedno nabití vydrží i jeden den, a nabízí i podporu bezdrátového nabíjení.

Samsung Galaxy A54 5G

Dalším zástupcem smartphonů z dílny společnosti Samsung v našem žebříčku je model Galaxy A54 5G. Tento telefon střední třídy nabízí také skvělou výdrž baterie. Na podporu bezdrátového nabíjení zde sice můžete zapomenout, baterie s kapacitou 5000 mAh vás ale rozhodně nenechá na holičkách.

Asus ROG Phone 6 Pro

U poslední položky v našem seznamu zajásají především ti, kteří kromě výdrže baterie kladou důraz na neotřelý vzhled chytrého telefonu. Z dílny společnosti Asus vzešel povedený herní smartphone Asus ROG Phone 6 Pro, které kromě jedinečného designu a opravdu kvalitního, výkonného hardwaru nabízí také úctyhodnou výdrž, a to zásluhou baterie, která má kapacitu 6000 mAh.

Ty nejlepší smartphony koupíte zde

Dnes nejčtenější

.