Zavřít reklamu

Skyscanner

Skyscanner je skvělým pomocníkem pro naplánování vaší cesty. Kromě výhodných nabídek nejrůznějších letenek zde najdete také možnost výběru hotelu nebo třeba pronájmu auta, samozřejmostí je také okamžitá možnosti rezervace.

Stažení v Google Play

KAYAK

Kayak je další skvělou aplikací, která vám pomůže nejen s nalezením těch nejvýhodnějších letenek.  Nabízí bohaté možnosti vyhledávání letů s možností srovnání cen a poplatků, ale skvěle vám poslouží také například při hledání ubytování, pronájmu auta a řady dalších akcí, které neodmyslitelně patří k dovolené.

Stažení v Google Play

eSky

Aplikace eSky sdružuje akční a zajímavé nabídky od stovek leteckých společností včetně ČSA, SmarWings, easyJet, Ryanair a dalších. Nabízí možnost vyhledávání akčních letů a výhodných letenek s možností rezervace, ale také vyhledávání hotelů a rezervací ubytování.

Stažení v Google Play

Hlídač letenek – WayAway

Název aplikace Hlídač letenek hovoří jasně sám za sebe. Hlídač letenek – WayAway nabízí možnost pohodlného, spolehlivého a efektivního srovnání cen letenek do vaší cílové destinace s možností notifikací a také s možností rezervace. Součástí aplikace je funkce pokročilého vyhledávání nebo třeba možnost ukládání do oblíbených.

Stažení v Google Play


Cheap Flights

Aplikace Cheap Flights vám pomůže vyhledat, porovnat ceny a rezervovat levné letenky od stovek leteckých rezervačních agentur a webových stránek. Najdete zde možnost srovnání cen u poskytovatelů, jako je Hopper, Kayak, Skyscanner, Skiplagged, Cheapoair, Momondo, Justfly, Edreams, Kiwi, Opodo, Scotts cheap flights a další s možností zakoupit výhodně levné letenky.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.