Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 31. července do 4. srpna obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně jde jen o dvě, a to Galaxy A04e a Galaxy S20 FE.

Na cenově dostupný telefon Galaxy A04e začal Samsung vydávat červnový bezpečnostní patch. Aktualizace nese firmwarovou verzi A042MUBS3CWG1 a jako první byla dostupná v Brazílii. Její součástí jsou blíže nespecifikovaná vylepšení některých funkcí. Jen pro připomenutí: Dva měsíce starý patch řešil celkem 64 zranitelností, z nichž 53 opravil Google a zbylé Samsung. Vulnerability opravené korejských obrem se týkaly především zařízení Galaxy běžící na Androidu 11, 12 a 13.

Pokud jde o první „budgetovou vlajku“ korejského obra Galaxy S20 FE, ta jako vůbec první zařízení Galaxy obdržela srpnovou bezpečnostní záplatu. Aktualizace nese firmwarovou verzi G780GXXS6EWG9 a jako první dorazila do Brazílie, Bolívie, Guatemaly, Paraguaye a Trinidadu a Tobaga. V příštích dnech by se měla rozšířit do dalších zemí, včetně těch evropských.

V tuto chvíli není známo, jaké chyby nový bezpečnostní patch opravuje, Samsung totiž tyto informace z bezpečnostních důvodů zveřejňuje s jistým zpožděním. Dozvědět bychom se to měli tento nebo příští týden.

Telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.