Zavřít reklamu

Nejnovější vlajková zařízení společnosti Samsung Galaxy S23 přinášejí beze sporu nejlepší výkon ve své třídě v každém ohledu, ať už jde o fotografickou výbavu, displej nebo kvalitu zpracování, vše je na špičkové úrovni. Z nějakého důvodu si však software zařízení nestojí tak dobře, jak se očekávalo.

Po zakoupení přístroje někteří uživatelé bojovali s několika problémy týkajícími se softwarových funkcí, přičemž většina chyb byla spojena s fungováním fotoaparátu. Společnost v této věci okamžitě podnikla kroky a vydala dvě masivní aktualizace, které přinesly řešení většiny z nich a zlepšily výkon.

Samsung nedávno představil aktualizaci bezpečnostní záplaty „July 2023 security patch update“ pro zařízení Galaxy S23. Ta obecně obsahuje více než 90 oprav bezpečnostních chyb, které se nacházejí v operačním systému Android. Kromě toho společnost prostřednictvím seznamu změn neprozradila žádné konkrétní informace.

Někteří majitelé Galaxy S23 však hlásí, že společně s nejnovější bezpečnostní aktualizaci došlo nyní ke změnám také v softwaru fotoaparátu. Podle několika zpráv aktualizace odstranila možnost nahrávání videí s vysokým datovým tokem v režimu 8K při 30 snímcích za sekundu. Dále někteří uživatelé také tvrdí, že byla aktualizována samotná aplikace fotoaparátu, a to z verze 13.1.01.28 na 13.1.01.35.

Nová aktualizace se neomezuje pouze na odstranění možnosti záznamu videa v 8K, ale také mění binární verzi zavaděče, což znemožňuje downgrade. Chcete-li si tedy užít kvalitu 8K, bohužel nezbývá nic jiného než si počkat na další update.

Aktuální novinky Samsungu předobjednáte zde

Dnes nejčtenější

.