Zavřít reklamu

Od své české premiéry 20. července 2023 láká Barbie do kin další a další diváky, chce vstoupit do našeho „skutečného“ světa a zdá se, že se jí to docela daří. Do růžové se zabarvila i reklamní kampaň Samsungu Barbie SmartThings DreamHouse, neboť, jak je známo, se společnost na realizaci tohoto kulturního trendu poslední doby Studia Warner Bros podílela.

Spolupráce se projevila mimo jiné v podobě exkluzivní filmové upoutávky v 8K, jež dává firmě jedinečnou příležitost upozornit na Samsung Neo QLED televizory s tímto rozlišením.

Korejský gigant dokonce od 10. července v Evropě otevřel speciální digitální prostor Barbie SmartThings DreamHouse na webu Samsung.cz, skrze nějž „růžová“ skutečně proniká do každodenních životů. Ať už jde o zachování vzpomínek s ikonami trhu Galaxy Z Flip4 nebo Galaxy S23, aktivní odpočinek s Galaxy Watch4, nejrůznější výbavu chytré domácnosti, od chytré trouby až po zvonek a nebo multimediální zážitky, to vše integruje „domov snů“ skrze ekosystém aplikace SmartThings, propojující nespočet zařízení a zprostředkovávající jejich kontrolu pro více než 150 milionů lidí.

Kampaň se chlubí opravdu širokou nabídkou možností, které SmartThings integrace nabízí se slovy: „Vstupte, ztlumte světla, pusťte hudbu…Barbie párty startuje!“ Tu lze „podle Barbie“ ideálně vizuálně okořenit s projektory Freestyle, ale nezapomíná se zde ani na chvíle soukromí, ve společnosti oblíbené hudby a skvělých filmů za přispění autentického ozvučení například pomocí některého soundbaru Samsung Q série.

V „růžové“ domácnosti SmartThings nemohou chybět ani pomocníci jako chytrá pračka Bespoke AI a protože po každé párty je třeba uklidit, tak ani neméně chytrý vysavač Jet Bot AI+. Barbie domácnost se však především neobejde bez tahounů, kterými jsou zmíněný Galaxy Z Flip4 a Galaxy Watch4 a ostatně také Galaxy Buds2 Pro.

Chcete-li proniknout do „růžového“ světa, můžete tak učinit na webu společnosti Samsung a začít svůj „DreamHouse“ ovládat pomocí SmartThings.

SmartThings Google Play

Dnes nejčtenější

.