Zavřít reklamu

Samsung má do konce roku představit minimálně ještě jeden smartphone – očekávanou příští „budgetovou vlajkovou loď“ Galaxy S23 FE. V poslední době se spekuluje o tom, že by mohla být uvedena na scénu ještě v srpnu. Nyní však známý leaker přišel s informací, že to bude velmi pravděpodobně až příští měsíc, tedy září.

Podle obvykle přesného leakera Yogeshe Brara je „vysoká pravděpodobnost“, že Galaxy S23 FE bude světu odhalen v září. Zmínil také, kdy by měly být představeny další očekávané telefony jiných značek než Samsungu – OnePlus Foldable (první skládací smartphone čínského výrobce) prý bude pravděpodobně uveden na scénu začátkem října, nové skládačky společnosti Oppo Find N3 a Find N3 Flip ještě na konci tohoto měsíce a řady Pixel 8 a iPhone 15 v říjnu (u nových iPhonů se však dosud spekulovalo spíše o září, nicméně společnost má problémy s výrobou).

Galaxy S23 FE bude podle dostupných úniků disponovat AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,4 palců a obnovovací frekvencí 120 Hz, čipsety Exynos 2200 a Snapdragon 8 Gen 1 (verze s druhým zmíněným bude podle všeho dostupná pouze v USA), 8 GB operační a 128/256 GB vnitřní paměti, 50MPx hlavním fotoaparátem a baterií s kapacitou 4500 mAh a podporou 25W „rychlého“ nabíjení. Z dosud uniklých renderů vyplývá, že se bude velmi podobat telefonu Galaxy A54 5G.

Telefony Samsungu řady Galaxy S23 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.