Zavřít reklamu

Jak jste možná zaznamenali, Google zhruba před týdnem vydal betaverzi navigační aplikace Android Auto 10.1. Nyní začal vydávat stabilní verzi. Co nového přináší?

Nová verze Android Auto je nyní 10.1.6330 a Google pro ni nezveřejnil oficiální protokol změn. Je však pravděpodobné a doslova žádoucí, že opravuje některé chyby, případně vylepšuje výkon aplikace.

Lze očekávat, že nová verze bude mít za cíl vyřešit různé problémy. Pokud jste při používání aplikace narazili na potíže, jako je například přehřívání, přesměrování zvuku do reproduktorů telefonu místo reproduktorů v autě nebo problémy s odpojením, měli byste novou verzi určitě vyzkoušet. Pokud nepřináší nové funkce a skutečně opravuje jen chyby, je možné, že Google pro ni protokol změn nakonec nezveřejní.

Nejnovější verzi globálně populární navigační aplikace si můžete stáhnout z webu APKMirror, protože do „našeho“ obchodu Google Play zatím ještě nedorazila (protokol změn zde uvedený je z minulé verze ze začátku července, takže jej ignorujte).

Dnes nejčtenější

.