Zavřít reklamu

Před vydáním první betaverze nadstavby One UI 6.0 (původně měla vyjít třetí červencový týden, podle nejnovějších úniků to bude začátkem srpna) Samsung vypustil aktualizaci pro  aplikaci Samsung Members. Tato aplikace slouží jako oficiální klient komunity Samsung Members, kde mohou uživatelé mezi sebou komunikovat a v určitých záležitostech získat pomoc Samsungu.

Nový update aplikaci Samsung Members povyšuje na verzi 4.6.00.37, má něco přes 45 MB a přináší do ní několik kosmetických změn. Podle oficiálního protokolu změn do ní konkrétně přináší lehce přepracovaný vzhled a nabízí také možnost přijmout řešení poskytnuté na dotaz uživatele od ostatních uživatelů Samsung Members.

Nová aktualizace do aplikace kromě toho přináší odznaky. Uživatelé s rostoucí úrovní účasti na oficiálním fóru získají virtuální odznaky, které se budou zobrazovat na jejich profilech a na jménech profilů.

A konečně, aplikace dostala podrobnější sekci Diagnostika, kterou je možné použít ke kontrole problémů ve smartphonu, tabletu nebo chytrých hodinkách Galaxy. Sekce je nyní rozdělena na dvě části: Telefon a Diagnostika připojených zařízení. První část zahrnuje obvyklé diagnostické funkce spolu s diagnostikou bezpečnosti aplikací a využití baterie aplikací. Funkce Diagnostika bezpečnosti aplikací zobrazuje aplikace, které spotřebovávají neobvyklé množství paměti nebo ovlivňují výkon telefonu, zatímco funkce Diagnostika využití baterie aplikací ukazuje, které aplikace spotřebovávají více „šťávy“ než obvykle.

Novou verzi aplikace Samsung Members si můžete stáhnout z obchodu Galaxy.

Dnes nejčtenější

.