Zavřít reklamu

Někdo má už svou letní dovolenou za sebou, někoho teprve čeká. V mém případě se bohužel jedná o ten první případ. Mé cesty směřovaly do rakouských kempů podél tamních jezer a vedly k jednomu zjištění – bez aplikace Sara se tam sice obejdete, ale její použití vám velice usnadní život. 

Možná máte podobnou zkušenost, možná jste měli více štěstí, ale vyrazit letos do rakouských kempů, a to bez předchozí rezervace, je poněkud náročné. Obvykle se totiž na recepci dozvíte, že mají plno. Byl to i případ kempů kolem jezer Mondsee a Attersee, kde jsme nakonec trávili noc na jednom z tamních parkovišť, a to formou pokusů o rezervaci kempu kdekoli jinde.

Dalším bodem cesty tak byly Korutany, kde jsme již byli úspěšní. Po zjištění obsazenosti kempu od něho ale přišel zajímavý e-mail. Jednalo se o odkaz na stažení aplikace SARA. Právě v ní totiž můžete nejen přímo chatovat s kempem nebo jinou institucí, ale také provést on-line Check-In a najdete zde mnohé další zajímavé a důležité informace. Vše jen zadáním kódu, který vám přijde e-mailem, nebo skrze QR.

Pokud nevíte, kde složit hlavu a všude jste odmítaní, mít to potvrzení, že do dané destinace můžete bez obav přijet, je skutečně uklidňující. Je to vlastně něco jako digitální peněženka, jen s ubytováním. Předně – buďte tedy chytřejší a domluvte si nocleh dopředu, a pokud tak neuděláte, mějte alespoň ve svém smartphonu aplikaci Sara, která vám poté skutečně pomůže.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.