Zavřít reklamu

Co by bylo léto bez koupání? Pokud nemáte svůj vlastní bazén, nebo vás třeba zkrátka jen baví objevovat nová a zajímavá místa na koupání, můžete si do vašeho smartphonu stáhnout aplikaci Swimplaces – KdeSeKoupat.

Najdete zde obsáhlý seznam tradičních i méně tradičních míst na koupání spolu s fotografiemi a uživatelskými recenzemi, stejně jako mapy s možností navigace na vybraná místa. Cílem aplikace Swimplaces, která se dříve jmenovala KdeSeKoupat, je dopřát lidem možnost sdílet, komentovat a hodnotit místa vhodná k osvěžující koupačce v letních dnech.

Projekt tedy shromažďuje a ukazuje tipy na různá místa ke koupání. Zaměřuje se převážně na koupání na netradičních nebo bezplatných místech jako jsou lomy, pískovny, rybníky a další přírodní lokace. Aplikace zahrnuje i plavecké bazény a aquaparky. Vychází totiž z toho, že je lepší se vykoupat v bazénu, než vůbec. Mnoho lidí ale může namítat, že smysl aplikace může do nepříliš známé lokace přilákat množství lidí. Je to spíše úhel pohledu. Tito lidé by totiž jednoduše jeli na koupačku do přeplněného a profláklejšího místa, kdežto tímto se právě obsazenost vodních ploch vlastně lépe rozprostře.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.